Kontakt
  • Del:

Gå til ansattoversikt

Kontaktinfo

 

Solve Forretningspartner

Besøksadresse Larvik:
Ryes Gate 28, N-3263 Larvik

Fakturaadresse:
Postboks 2016, Stubberød,
N-3255 Larvik

I Solve ønsker vi å være tett på og tilgjengelig for våre kunder og samarbeidspartnere. På denne siden finnes kontaktinformasjon på alle våre medarbeidere. Vi står gjerne til tjeneste.

Ledelse

Henning Jørnsen

Arbeidende styreleder

+47 99 53 91 44

henning.jornsen@ardgroup.no

Medarbeidere IT

Andre Hansen

Teamleder IT Service

+47 91 14 16 94

andre.hansen@solve.no

Thomas Hus

IT Driftskonsulent

+47 97 74 36 20

thomas.hus@solve.no

Medarbeidere Økonomi

Line Aurvoll Ruud

Teamleder Lønn

+47 92 40 54 78

line.aurvoll.ruud@solve.no

Cecilie Løwe

Lønnsmedarbeider

+47 95 87 11 07

cecilie.lowe@solve.no

Ida Aagaard

Controller

+47 90 69 07 74

ida.aagaard@solve.no

Ina Bruserud

Controller

+47 98 06 66 54

ina.bruserud@solve.no

Karin Andreassen

Regnskapsmedarbeider

+47 46 80 07 80

karin.andreassen@solve.no

Kristin Ulnes Sætre

Regnskapsmedarbeider

+47 91 84 10 68

kristin.ulnes.setre@solve.no

Lene Bauer

Controller

+47 99 10 61 71

lene.bauer@solve.no

Camilla Bakke Hegvik

Regnskapsmedarbeider

+47 92 02 17 16

camilla.bakke.hegvik@solve.no

Torunn Ruud

Regnskapsassistent

torunn.ruud@solve.no

Medarbeidere Konsulentavdelingen

Erling Huus-Hansen

HR

+47 93 49 79 21

erling.huus-hansen@solve.no

Øyvind Grøn

Senior Rådgiver

+47 93 45 79 05

oyvind.gron@solve.no